Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Conditioner

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Professional

Produkt-Code: 04_1_5043

Kapazität: 50 ml

Produktbeschreibung:

Conditioner ist ein Produkt, welches die Oberfläche vom Fett befreit, ohne die Struktur zu beschädigen. Nicht geeignet für Nubuk- und Wildleder, sowie Synthetik. Conditioner öffnet die Poren der Oberfläche. Ermöglicht dadurch eine effiziente und haltbare Färbung des Materials.In kleinen Mengen verwenden. Trocknen lassen. Danach KAPS Penetrating Dye zur Färbung auftragen.

Inhaltsstoffe

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.