Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Contour Wax

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Professional

Produkt-Code: 04_1_5035

Kapazität: 75 ml

Produktbeschreibung:

Counter Wax restauriert und renoviert die Kanten der Schuhe und High Heels. Mit nachhaltiger Wirkung werden Kratzer, Risse oder Verfärbungen beseitigt. Counter-Wax hat einen leichten Glanz und hohen Schichteigenschaft.

Anwendungsverfahren:

Auf gereinigte und trockene Stelle mit Schwamm auftragen.  Trocknen lassen. Eine zweite Schicht, wenn nötig. Vor Gebrauch schütteln. Nach dem Gebrauch, Schwamm mit sauberem Wasser reinigen.

 

  Verfügbare Farben

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.