Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Focus

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Profilactic » Gel

Produkt-Code: 05_0409

Produktbeschreibung:

Gel Fersenpolster absorbieren den Stoß beim Auftreten auf hartem Boden. Lindert den Schmerz, bei Symptomen wie, Ermüdung oder Überbelastung. Auch für Diabetiker geeignet, oder bei Problemen mit der Durchblutung. Weiches Silikon Element im Fersenbereich erhöht den Komfort und lindert die Schmerzen bei Personen mit Fersensporn.

Größen:  S, M, L

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.