Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Medi Corect

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Profilactic » Gel

Produkt-Code: 05_0439

Produktbeschreibung:

Das Produkt ist für Füße mit dem Schiefstand des Großzehs (Hallux valgus) vorgesehen. Der Separator korrigiert die Stellung des Großzehs, verhindert das Überlappen von Zehen sowie die Entstehung von Druckstellen zwischen den Zehen. Der Gelschutz passt sich ideal der Fußform an und schützt den Zehenballen vor Druck und Reibung am Schuh. Dadurch werden die Schmerzbeschwerden sowie Entstehung von Hornhaut in diesem Bereich vorgebeugt. Das Produkt ist aus Polymer-Gel ausgefertigt.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.