Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Relax Shock Absorber

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Profilactic » Comfort

Produkt-Code: 03_0112

Produktbeschreibung:

Die Einlage verhindert den Absturz des Längs- und Quergewölbes des Fußes, und verteilt ordnungsgemäß das Gewicht auf den ganzen Fuß.  Die Pelotte verändern die Verteilung des plantaren Druckes auf den Vorfuß. Schont die Gelenke und Knochen der Beine, ohne die Muskulatur zu belasten. Keine Ermüdung der Füsse. Empfohlen für Leute, die viel Gehen, als auch im Stehen arbeiten.  Die Einlage ist gepolstert mit Mikrofaser und Schaumstoff.

Größen 35 - 46

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.