Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Safe Walk

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Accessoires

Produkt-Code: 02_0800

Produktbeschreibung:

Safe Walk adhäsive rutschfeste Pads benutzend auf dem unter, vorderen Teil des Schuhs. Garantieren Sicherheit des Gehens und schützen die Sohlen von übermäßigen Verschleiß. Sie sind aus hochwertigem Polyurethan hergestellt. Die Schnitte auf der Oberfläche erlauben schnelle Anpassung der Pads für Schuhe (Frauen oder Männer Größen). Selbstklebendes Band behebt effektiv Pads zu Sohlen.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.