Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Super Color

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Professional

Produkt-Code: 04_1_5020

Kapazität: 25 ml

Produktbeschreibung:

Super Color – Lederfarbe für Naturleder, Sythetik und Textil. Entwickelt, um  kleine Fehler oder Abschürfungen und Kratzer an Schuhen und Lederwaren zu beseitigen, mit dauerhaftem Ergebnis. Sie können alles umfärben, auch von schwarz auf weiß. Wasserfest, keine Risse. 24 Stunden danach fertig zum tragen.

Anwendungsverfahren:

Inhalt bis zur einer einheitlichen Farbe rühren. Benutzen Sie einen Schwamm oder eine Bürste. Packungsbeilage vor Gebrauch lesen.

 

  Verfügbare Farben

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.