Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Topmed+

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Profilactic » Comfort

Produkt-Code: 03_0311

Produktbeschreibung:

Topmed Keil können die Unterschiede verschiedener Beinlänge ausgleichen, ohne einer orthopädischen Korrektur am Schuh. Sie erhöhen auch den Fersenbereich im Schuh, was einem besserem Abrollen beim Gehen zugute kommt.  Keil besteht aus Kork - spezielles Material mit verbesserter Haltbarkeit. Kaschiert mit Schafleder. Im Paket 1 Stück.

Größe  S, M, L

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.