Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Footwear Care

Grupa produktów zebranych pod wspólną nazwą Footwear Care to kompleksowa oferta środków chemicznych przeznaczonych do pełnej ochrony i pielęgnacji obuwia, galanterii skórzanej i tekstyliów. Dzięki bogatej gamie wysokowydajnych produktów, ochrona i pielęgnacja obuwia stanie się czystą przyjemnością, a obuwie na długo
zachowa nowy wygląd.


Professional

Specjalistyczne produkty Kaps Professional, przeznaczone do renowacji i naprawy wyrobów wykonanych ze skór licowych, zamszowych i tekstyliów. Dzięki tym produktom rzeczy niemożliwe staja się codziennością. Zmiana kolorów ulubionych butów czy usunięcie zarysowań nie stanowi problemu. To tylko przyjemność i dobra zabawa!


Profilactic

Wysoko specjalistyczne wkładki ortopedyczne z grupy Kaps Profilactic to produkty zapobiegające oraz zmniejszające dolegliwości bólowe stóp. Szeroka gama dedykowanych wkładek, umożliwi ich indywidualny dobór , przyczyniając się do pozytywnych efektów w procesie zapobiegania schorzeniom. Prawidłowo dobrane wkładki Kaps Profilactic będą w pożądany sposób oddziaływać na stopy, przynosząc ulgę w procesie rekonwalescencji lub zapobiegając schorzeniom.


Insoles

Miękkie, wygodne i praktyczne wkładki do obuwia, wykonane z materiałów najwyższej jakości, produkowane ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięcia najwyższego komfortu chodzenia.


For Sneakers

Nowość na polskim rynku. Specjalna linia środków do pielęgnacji obuwia typu sneakers (trampki, obuwie sportowe i golfowe) wykonanego z tekstyliów, zamszu, nubuku, skóry oraz kombinacji tych materiałów.

Środki pielęgnujące sneakersy są ekologiczne. Wyprodukowano je na bazie wody, są bezpieczne dla środowiska. Używając ich regularnie, twoje sneakersy będą długo wyglądały jak nowe.


Laces

Bawełniane sznurowadła, w pełnej gamie kolorystycznej i szerokim spektrum grubości i długości. Oferowane w pojedynczych blistrach i opakowaniach zbiorczych.


Accessories

Akcesoria obuwnicze pomagające zachować obuwie z doskonałej kondycji. Szeroki asortyment prawideł, łyżek oraz szczotek ułatwiających czyszczenie i zakładanie obuwia.


Foot Morning

Foot Morning® to rzeczy dobre dla Twoich stóp. Są to wkładki, obuwie, skarpetki, kosmetyki i wiele innych specjalnych produktów, dzięki którym codziennie będziesz się mógł cieszyć swoją aktywnością. Chcemy, by produkty Foot Morning® towarzysząc Ci przez cały dzień sprawiły, by każda chwila dnia była dla Ciebie dobra!


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.