Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

ALOE VERA & ULTRA-FRESH

ten produkt należy do grupy: Insoles » Fresh

kod produktu: 01_6120

opis produktu:

Aloe Vera & Ultra-Fresh® - komfortowe wkładki wykonane z przyjemnego w dotyku materiału welurowego oraz pianki lateksowej z wyciągiem z Aloe Vera i środkiem antymikrobowym - Ultra-Fresh®*. Wyciąg z aloesu, ze względu na wysoką zawartość substancji aktywnych, posiada właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne i regeneracyjne. Środek Ultra Fresh® ogranicza rozwój bakterii na powierzchni pianki, zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnego zapachu w obuwiu. Połączenie weluru przepuszczającego parę wodną z pianką perforowaną na całej powierzchni, zapewnia cyrkulację powietrza wewnątrz obuwia, zapobiegając nadmiernemu zawilgoceniu stóp. Przeznaczone są do obuwia rekreacyjnego, miejskiego, outdorowego i domowego.* Ultra-Fresh to zastrzeżony znak towarowy firmy Thomson Research Associates, Inc.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:

Eco

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.