Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Balletina

ten produkt należy do grupy: Insoles » Gel Insoles

kod produktu: 05_0423

opis produktu:

Balletina - zapewniają komfort i amortyzację nawet podczas długotrwałego chodzenia. Wierzchnia warstwa wkładek jest przyjemna w dotyku i daje uczucie świeżości. Dolną warstwę wykonano z żelu z wydzielonymi w przedniej i tylnej części specjalnymi strefami, ochraniającymi piętę i przodostopie przed niekorzystnym działaniem twardego podłoża. Jako że wkładki są wąskie i dość cienkie, pasują do każdego rodzaju obuwia damskiego. Wkładki są samoprzylepne, więc nie wysuwają się z odkrytego obuwia. Można je myć  w wodzie o temperaturze 300C. Sposób wklejenia wkładek: usunąć folię ochronną, a następnie przykleić produkt na suchą i czystą powierzchnię wyściółki buta.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.