Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Comfort Sport Gel

ten produkt należy do grupy: Insoles » Sport

kod produktu: 01_0058

opis produktu:

COMFORT SPORT GEL – komfortowe wkładki do obuwia sportowego i codziennego, gwarantujące stopom odczucie wyjątkowego odprężenia. Żelowe poduszki w części śródstopia i pięty pomagają równomiernie rozłożyć nacisk stopy, a anatomiczny kształt wkładki zapewnia idealne dopasowanie do stopy, dając im komfort i wygodę. Wkładki doskonale amortyzują mikrowstrząsy powstające przy uprawianiu sportu. Uniwersalny rozmiar, umożliwia przycięcie wkładek do właściwego rozmiaru obuwia.

010058_36/41 - rozmiar damski

010058_40/46- rozmiar męski

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.