Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Corex

ten produkt należy do grupy: Insoles » Fresh

kod produktu: 01_0966

opis produktu:

Podpiętki Corex unoszą tylną część stóp, co prowadzi do odciążenia pięt i zmiany położenia miejsc wrażliwych (pięta, kostka przyśrodkowa i boczna) względem cholewki. Łagodzą dolegliwości związane z niedopasowaniem obuwia do stóp. Można je stosować w przypadku problemów ze ścięgnem Achillesa. Amortyzują częściowo mikrowstrząsy powstające w czasie chodzenia po twardym podłożu. Wykonane są z naturalnego korka.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:

Eco

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.