Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Farmer

ten produkt należy do grupy:

kod produktu: 01_6021

opis produktu:

Farmer - komfortowe wkładki wykonane z wysokogatunkowej włókniny poliestrowej oraz pianki lateksowej z węglem aktywnym pochłaniającym nieprzyjemne zapachy. W niskich temperaturach chronią stopy przed zmarznięciem, zarówno podczas dłuższego stania jak i chodzenia. Izolują od twardego i zimnego podłoża, a dolna warstwa w formie pianki lateksowej z urzeźbieniem zabezpiecza przed przesuwaniem się wkładki w obuwiu. Zwiększają właściwości ciepłochronne obuwia jesienno – zimowego oraz domowego. Przeznaczone są do obuwia typu trzewiki, botki i kozaki.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.