Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Fresh Carbonex

ten produkt należy do grupy: Insoles » Fresh

kod produktu: 01_0022

opis produktu:

Komfortowe i higieniczne wkładki zapewniające uczucie niezwykłej świeżości, doskonale amortyzują, dając odczucie miękkości i komfortu. Wykonane z trzywarstwowej pianki lateksowej i delikatnej tkaniny wierzchniej. Zawierają węgiel aktywny który eliminuje nieprzyjemne zapachy, oraz antybakteryjną formułę ULTRA-FRESH­* która zapobiega rozwojowi bakterii na powierzchni pianki. Delikatnie perfumowane zapachem wanilii, a dodatkowa perforacja wkładki zapewnia utrzymanie właściwej cyrkulacji powietrza w obuwiu. Przeznaczone do każdego rodzaju obuwia. Można prać ręcznie w temperaturze 30° C.

* zawiera pirytionian cynku w celu ograniczenia rozwoju bakterii.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:

Eco

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.