Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Fresh Step

ten produkt należy do grupy: Insoles » Fresh

kod produktu: 01_0041

opis produktu:

Fresh  Step to ultra cienkie, komfortowe wkładki, przynoszące stopom uczucie świeżości przez cały dzień. Bardzo dobrze absorbują wilgoć, skutecznie redukują nieprzyjemny zapach. Zastosowanie delikatnych perfum bez alergenów, pozostawia w obuwiu nutę świeżości, a sam proces uwalniania perfum rozpoczyna się od momentu nacisku stopy na wkładkę. Specjalna konstrukcja pozwala na prawidłową cyrkulację powietrza. Dzięki skutecznej powłoce antypoślizgowej, utrzymują stabilne położenie w obuwiu. Zalecane do każdego rodzaju  obuwia, także noszonego bezpośrednio na bosą stopę.  Opakowanie zawiera 3 pary. Jedna para wkładek zachowuje swoje właściwości do 7 dni intensywnego użytkowania.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:

Eco

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.