Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Korek Frotte

ten produkt należy do grupy: Insoles » Fresh

kod produktu: 01_0094

opis produktu:

Korek Frotte – trzywarstwowe, komfortowe wkładki, które zapewnią świeżość stopom. Wierzchnią warstwę wkładki stanowi delikatna pętelkowa  dzianina bawełniana, która pochłania pot wydzielany przez stopy. Spodnia warstwa wykonana jest z naturalnego korka, czyniąc wkładkę lekką. Niska higroskopijność korka, zapobiega rozwojowi mikroorganizmów na jego powierzchni. Wkładki są wyjątkowo trwałe i lekkie. Przeznaczone do każdego rodzaju obuwia. Można prać ręcznie w temperaturze 30oC.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:

Eco

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.