Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Odour Stop do wycinania

ten produkt należy do grupy: Insoles » Fresh

kod produktu: 01_9520

opis produktu:

Odour Stop - to komfortowe i higieniczne wkładki dające uczucie świeżości stóp. Delikatna tkanina (wiskoza 52%, poliester 48%) oraz perforacja zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza pod stopami. Warstwa miękkiej pianki lateksowej zwiększa komfort chodzenia, a zawarty w niej węgiel aktywny zapobiega powstawaniu niepożądanego zapachu. Przeznaczone są do każdego rodzaju obuwia.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:

Eco

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.