Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
 

Foot Morning

CARBOSPACER 3D CIRCULATE ACTION SEPARATOR MEDI GEL SEPARATOR DUOSAFE HALLUX SOFT COVER MEDICUS BAND HALLUX MED COVER SUPPORT TOES SEPARATOR TOES SUPPORT PROTECTUBE PROTECT TUBE + SINGLE TUBE TOE CAP CORN PADS TOE SHIELD METATARSAL MED COVER ACTIVE HALLUX CORECTUS FOCUS DIABETIC ANKLE FROTTE SOCKS MIARKA DO MIERZENIA DŁUGOŚCI STÓP DZIECKA

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.