Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
 

Foot Morning

Luxus City Luxus Light Colette Elfix Lift Flex Antislip Carbospacer Summer Happies Memosoft Comfort Flexi Cork Alaska Alu Star Polar Fleece 3D Circulate Action Deluxe Gel Deluxe Carbospacer Relax Anatomic Exclusiv Nova Elastic Senkfusskeil Level SINGLE TUBE TOE CAP CORN PADS TOE SHIELD METATARSAL MED COVER ACTIVE HALLUX CORECTUS FOCUS MEDI CORECT CORECTUS PROMED DUOSAFE MEDI GEL SEPARATOR SEPARATOR HALLUX SOFT COVER HALLUX MED COVER MEDICUS BAND SUPPORT TOES SEPARATOR TOES SUPPORT PROTECTUBE PROTECT TUBE + Spur Classic Stabile Kids Airy Supple Stabile Motion Półfabrykat do wykonywania wkładek na miarę DIABETIC ANKLE FROTTE SOCKS Miarka do mierzenia długości stóp dziecka Tarka - Smart Cutter Ścinacz - Corn Cutter Płaska tarka do stóp Dwustronny pilnik do stóp DuoSoft Dwustronny, ceramiczny pilnik do stóp Dwustronny kamień do pedicure Obcinacz do paznokci Cążki do paznokci 12 cm - chromowe Cążki do paznokci 12 cm - niklowe Cążki do paznokci 10 cm - chromowe Cążki do paznokci 10 cm - niklowe Cążki do paznokci, ze sprężyną Cążki do paznokci, z zaokrąglonymi końcówkami Nożyczki do paznokci z zaokrąglonymi końcówkami 9 cm Nożyczki do paznokci stóp z zaokrąglonymi końcówkami 10,5 cm Ostrza wymienne do ścinacza do pięt - op 10 szt Wymienne ostrza do ścinacza Corn Cutter

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.