Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Poliyou

ten produkt należy do grupy: Insoles » Sport

kod produktu: 010009

opis produktu:

Poliyou - wysokiej jakości anatomiczne wkładki, wykonane z materiału włókienniczego oraz pianki poliuretanowej. Takie połączenie materiałów gwarantuje właściwy przepływ powietrza w obuwiu, przy jednoczesnym wchłanianiu nadmiaru wilgoci. Specjalnie dobrany bazowy materiał - pianka PU - amortyzuje mikrowstrząsy, co przyczynia się do zmniejszenia zmęczenie stóp i złagodzenia dolegliwości bólowych kończyn dolnych. Posiada również właściwości antymikrobowe i ogranicza rozwój drobnoustrojów na powierzchni wkładek, blokując powstawanie nieprzyjemnego zapachu w obuwiu. Wkładki zabezpieczają stopy przed nadmiernym poceniem i odparzeniami.

Rozm. 36-46

 

   Karta Badań

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.