Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Relax Gel

ten produkt należy do grupy: Profilactic » Comfort

kod produktu: 03_0125

opis produktu:

Profilowane wkładki z GEL PAD TECHNOLOGY przeznaczone do codziennego użytkowania przez osoby z dolegliwościami bólowymi stóp. Wierzchnia warstwa wkładki wykonana jest ze skóry naturalnej, która pochłania pot wydzielany przez stopy. W spodniej warstwie zastosowano piankę lateksową z węglem aktywnym, który niwe­lu­je nieprzyjemne zapachy.  Żelowa wstawka w tylnej części wkładki chroni tyłostopie przed negatywnymi skutkami „uderzania” pięty o twarde podłoże w czasie chodzenia. „Poduszeczka” w przodostopiu zapewnia miękkość i ogranicza tworzenie się modzeli i odcisków. Profilowany element stabilizuje stopę i podtrzymuje sklepienie podłużne. Do stosowania w obuwiu typu półbuty, trzewiki, botki i kozaki. 

Rozmiar: 35/36, 37/38, 39/40, 41/42, 43/44

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.