Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Socks

ten produkt należy do grupy: Insoles » Winter

kod produktu: 01_0045

opis produktu:

Socks - nadzwyczaj wytrzymałe, miękkie i miłe w dotyku skarpetki do użytkowania podczas jesienno-zimowych chłodów. Zastosowany w skarpetkach trójwarstwowy układ materiałowy zapewnia stopom ciepło a bawełniana, dzianinowa podszewka łatwo absorbuje wilgoć. Elastyczna lamówka zapobiega zsuwaniu się skarpetek ze stóp. Idealne jako ocieplacze do kaloszy i różnego rodzaju obuwia roboczego, szczególnie całotworzywowego. Skarpetki należy prać ręcznie w temperaturze do 30oC.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.