Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Super Active Sport

ten produkt należy do grupy: Insoles » Sport

kod produktu: 010033

opis produktu:

Super Active Sport – higieniczne wkładki dla osób oczekujących komfortu i świeżości. Wykonane z tkaniny poliestrowej, gwarantującej przewiewność i utrzymanie należytej suchości w obuwiu. Rekomendowane do obuwia sportowego i trekkingowego. Sprawdza się także w obuwiu noszonym na co dzień. Zastosowana warstwa filtra węglowego, chroni przed niepożądanym zapachem, a lateksowa pianka, doskonale amortyzuje stopę. Umieszczony anatomiczny profil, zapewnia prawidłowe obciążenie stopy, przeciwdziałając powstawaniu niewydolności więzdłowo-mięśniowej. Trwałe i praktyczne. Obszycie lamówką chroni przed przedwczesnym zużyciem wkładki.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.