Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Actifresh

ten produkt należy do grupy: Insoles » Fresh

kod produktu: 01_0024

opis produktu:

Actifresh - komfortowe i higieniczne wkładki dające uczucie świeżości stóp. Delikatna tkanina oraz perforacja wkładki zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza pod stopami, a warstwa miękkiej pianki lateksowej podnosi komfort użytkowy obuwia. Wkładki o delikatnym zapachu mięty pieprzowej zawierają środek o właściwościach bakteriostatycznych, dzięki czemu ograniczają powstawanie nieprzyjemnego zapachu w butach. Można je prać ręcznie w temperaturze 30° C.

 

Rozm. 35-46

 

   Karta Badań

 

 

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:

Eco

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.