Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Corled

ten produkt należy do grupy: Insoles » Elegant

kod produktu: 01_0974

opis produktu:

Podpiętki Corled unoszą tylną część stóp, co prowadzi do odciążenia pięt i zmiany położenia miejsc wrażliwych (pięta, kostka przyśrodkowa i boczna) względem cholewek butów. Można je stosować w przypadku problemów ze ścięgnem Achillesa. Łagodzą dolegliwości związane z niedopasowaniem obuwia do stóp np. gdy górny brzeg cholewki uwiera w kostki lub cholewka obciera piętę. Amortyzują częściowo mikrowstrząsy powstające w czasie chodzenia po twardym podłożu. Wykonane są z naturalnego korka i najlepszej gatunkowo skóry owczej garbowanej roślinnie.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.