Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Frotte do wycinania

ten produkt należy do grupy: Insoles » Fresh

kod produktu: 01_1020

opis produktu:

Frotte – to komfortowe i higieniczne wkładki, wykonane z pianki lateksowej, pokrytej materiałem frotte (bawełna 100%). Bawełna dobrze pochłania wilgoć, a specjalna perforacja wkładek zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza w obu-wiu, co sprawia, że stopy pozostają suche i świeże. Warstwa pianki lateksowej daje odczucie miękkości i wygody. Zalecane do obuwia sportowego i letniego noszonego bez skarpet.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:

Eco

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.