Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Prawidła piankowe Okrągłe II

ten produkt należy do grupy: Accessories

kod produktu: 02_0148_02_02

opis produktu:

Lekkie i wytrzymałe prawidła piankowe z rączkami, które pomagają utrzymać oryginalny kształt przedniej części obuwia. Wykonane z pianki poliuretanowej pokrytej welurem wiskozowym i wytrzymałego tworzywa polipropylenowego zastosowanego w rączkach. Zawarta w welurze antymikrobowa formuła SILVERPLUS® zapewnia świeżość, higienę i ochronę przed rozwojem, na powierzchni prawideł, bakterii powodujących nieprzyjemny zapach. Regularne używanie prawideł zapobiega deformacjom butów oraz wspomaga proces ich suszenia. Równomiernie napinają materiał wierzchni, co ułatwia przepro-wadzenie zabiegów pielęgnacyjnych na cholewkach. Ergonomiczna rączka służy również do przytrzymania obuwia w czasie czyszczenia, nakładania środka pielęgnacyjnego oraz polerowania wierzchów. Prawidła spełniają kryteria badawcze STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Ich wytwórca otrzymał stosowny certyfikat, który potwierdza, że produkt jest wolny od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Prawidła można czyścić wilgotną szmatką lub gąbką. Wskazówki dotyczące używania produktu: Włożyć prawidła do obuwia zaraz po jego zdjęciu. Nieużywane przez dłuższy czas obuwie przechowywać z prawidłami w środku.

Instrukcja dopasowania prawideł do obuwia.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.