Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Szczotka do usuwania zabrudzeń/błota

ten produkt należy do grupy: Accessories

kod produktu: 02_0157

opis produktu:

Szczotka do usuwania zabrudzeń/błota z obuwia, wykonania z drewna i włosia kokosowego.

Budowa szczotki: Posiada drewnianą rączkę w jasnym kolorze. Na całej powierzchni rączki, z jednej strony, ułożone jest włosie wykonane z włókna kokosowego.

Wymiary szczotki:

Całkowita długość: 187 mm

Maksymalna szerokość szczotki: 47 mm

Grubość rączki: 14 mm

Stosowanie: Szczotka służy do czyszczenia bardzo zabrudzonych butów. Przed rozpoczęciem czyszczenia obuwie powinno być suche.

Przeznaczenie: wszystkie rodzaje skóry i materiały włókiennicze.

Zastosowanie szczotki w pielęgnacji obuwia: Usunąć największe zabrudzenia (sucha ziemia, błoto, piasek…) szczotkując całe obuwie za pomocą włosia wykonanego z włókna kokosowego. Następnie przy użyciu tylnego końca szczotki, przykładając go skośne do obuwia, usunąć brud, który znajduje się pomiędzy cholewką a podeszwą. Na koniec, stosując przedni koniec szczotki o spiczastym kształcie, zlikwidować zaschnięte błoto, piasek lub ziemię znajdujące się w elementach urzeźbienia podeszwy. Po usunięciu błota zaleca się ponownie wyszczotkowanie butów szczotką z mocnym, syntetycznym włosiem i przetarcie ich wilgotną szmatką. Teraz można rozpocząć właściwą pielęgnację obuwia.

Wyprodukowano w Niemczech.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.