Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Szczotka do polerowania obuwia - jasne włosie

ten produkt należy do grupy: Accessories

kod produktu: 02_0155

opis produktu:

Szczotka do polerowania obuwia z drewnianą rączką i jasnym, natrualnym włosiem wykonanym ze szczeciny świń.

Budowa szczotki: Posiada drewnianą rączkę w jasnym kolorze, z bocznymi zagłębieniami na palce ułatwiającymi stabilne trzymanie szczotki w trakcie polerowania obuwia. Na całej powierzchni rączki, z jednej strony, ułożone jest drobne, jasne naturalne włosie wykonane ze szczeciny świń.

Wymiary szczotki: Całkowita długość: 178 mm Maksymalna szerokość szczotki: 46 mm Grubość rączki: 13 mm

Przeznaczenie: Służy do polerowania powierzchni cholewek obuwia wykonanych ze skór gładkich.

Zastosowanie szczotki w pielęgnacji obuwia: Najpierw cienko i równomiernie nałożyć pastę/krem na skórę cholewki za pomocą szczotki do nakładania pasty. Pozostawić obuwie na kilka minut, co zapewnia wchłonięcie i wyschnięcie pasty. Następnie wypolerować but za pomocą szczotki do polerowania. Ciepło wytwarzane na powierzchni skóry podczas polerowania sprawia, że pasta do butów ma idealną konsystencję, dzięki czemu może wnikać w pory skóry, tworząc cienką warstwę ochronną. Powstaje gładka powierzchnia, która chroni but przed zabrudzeniem i nadaje skórze szczególny połysk. Wyprodukowano w Niemczech.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.