Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Grey Fresh

ten produkt należy do grupy: Insoles » Fresh

kod produktu: 01_0049

opis produktu:

Grey Fresh - komfortowe, perforowane wkładki, wykonane z dwóch warstw pianki lateksowej oraz tkaniny poliestrowo-wiskozowej. Perforacja wkładek zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza pod stopami. Miękka pianka lateksowa zwiększa komfort podczas chodzenia. Dodatek środka o właściwościach antybakteryjnych oraz węgla aktywnego w piance ogranicza rozwój bakterii na jej powierzchni i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu w obuwiu. Delikatny aromat podkreśla właściwości higieniczne wkładek.

Image

pozostałe produkty z tej kategorii:

Eco

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.