Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Heelmed+

Produkt patrí do skupiny: Ortopedické stielky » Comfort

kód produktu: 03_0309

opis produktu:

Heelmed+ sú podpätenky doporučené k použitiu pri tvorbe, alebo už existujúcej ostrohe pätovej kosti. Po vybratí disku vznikne otvor, ktorý vytvára zónu chrániacu bolestivú ostrohu proti tlaku na tvrdom povrchu obuvi. Elastická kozia useň, ktorá chráni pätu, zostáva v kontakte s chodidlom bez toho, aby ju dráždila. Tvrdší materiál moosgummi stabilizuje tvar päty, čo vedie k zvýšenému komfortu pri používaní obuvi.

 

35/37 38/40 41/43 44/46

SK85802692018

Image

Ďalšie produkty v tejto kategórii::


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.