Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Medicus Band

Produkt patrí do skupiny: Ortopedické stielky » Gel

kód produktu: 05_0438   

opis produktu:

Medicus Band je gelová bandáž pre chodidlá s deformitou palca. Gelová ochrana chráni hlavu I metatarzálneho kĺbu vyčnievajúceho do stredu pred tlakom a trením zvršku obuvi, čím zabraňuje bolesti nôh a tvorbe prasklín pokožky namáhaných miest. Bandáž je vyrobená z materiálu, ktorý sa dokonale prispôsobí tvaru chodidla. Zaberá malý priestor vo vnútri obuvi. Výrobok je možné prať v mydlovej vode. Balenie obsahuje 1 kus.

 

UNI

SK85807292018

Image

Ďalšie produkty v tejto kategórii::


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.