Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Medix

Produkt patrí do skupiny: Ortopedické stielky » Comfort

kód produktu: 03_0305

opis produktu:

Medix je ortpedický klin podporujúci pozdĺžnu klenbu chodidla. Podporou pozdĺžnej klenby chodidla zabezpečíme lepšie rozloženie tlaku na problémové miesto. Odporúča sa pre ľudí s citlivými chodidlami, nízkou pozdĺžnou klenbou, pre ľudí, ktorí v práci chodia alebo dlhodobo stoja a tehotným ženám. Klin je vyrobený z ovčej usne a špeciálneho materiálu moosgummi.

 

35/37 38/40 41/43 44/46

SK85802392018

Image

Ďalšie produkty v tejto kategórii::


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.