Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Ortica

Produkt patrí do skupiny: Ortopedické stielky » Kids

kód produktu: 03_0116

opis produktu:

Ortica sú polstielky podporujúce vďaka ortopedickému profilu pozdĺžnu klenbu chodidla a stabilizujú správnu polohu päty dieťaťa v obuvi. Upravujú ploché chodidlo. Zabraňujú nesprávnemu držaniu kolien. Sú vyrobené zo špeciálneho penového materiálu absorbujúceho mikrošoky vytvorené počas chôdze a ovčej usne, ktorá má dobré hygienické vlastnosti.

 

18 - 35

SK85805192018

Image

Ďalšie produkty v tejto kategórii::


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.