Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Alu Tech

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Winter

Produkt-Code: 01_0001

Produktbeschreibung:

Alu Tech – Warme, Alu–Isolierten Pads, aus 100% Wolle, halten die Füsse warm und sind angenehm beim Tragen. Die Einlagen bestehen aus einer Aluminiumfolie, die den perfekten Schutz im Schuh bietet und den Fuss vor Feuchtigkeit schützt. Die verschiedenen Schichten sorgen für Wärme im Schuh und bieten guten Tragekomfort. Alu Tech auch ideal geeignet für Schuhe mit Atmungsmembranen.

Größen: 35-46

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.