Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Back Heel Cushions

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Gel Insoles

Produkt-Code: 05_0444

Produktbeschreibung:

BACK HEEL CUSHIONS - Selbstklebende Fersen-Schutz mit Fersen-Unterlage, mit einem weichen Stoff bezogen. Verhindern das Verschieben der Ferse aus dem Schuh und schützt vor Hühneraugen. Die Verbindung mit der Unterlage, dämpft zusätzlich auch die Mikroschwenkungen die beim Gehen entstehen und verbessern den Komfort von Schuhe-Tragen. Eine spezielle Klebeschicht  auf dem Bodenteil  verhindert eine Verschiebung der Einlage in dem Schuh. Ein universelles Ausmaß.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.