Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Master

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Profilactic » Comfort

Produkt-Code: 03_0101

Produktbeschreibung:

Die Einlage lindert die Überlastung im Vorfussbereich, welche entstehen können, bei Plattfüssen und Problemen des Längs- und Quergewölbes. Die eingebaute Pelotte ermöglicht eine optimale Druckverteilung im Vorfußbereich. Ihre anatomische Form besteht aus flexiblem Latexschaum mit Aktivkohle und aus Schafleder mit guten hygienischen Eigenschaften, zum Beispiel: Schweiß absorbierend.

Größen 36 – 46

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.