Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Pecari Carbon Black

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Elegant

Produkt-Code: 01_0085

Produktbeschreibung:

Pecari Carbon Black - elegante und komfortable Schuheinlagen aus pflanzlich gegerbtem Schafsfell, die das Ermüden der Füße vermeiden. Perforiertes Leder und Latex-Schaum garantieren hervorragende Atmungsaktivität, während Aktivkohle unangenehme Gerüche absorbiert und den Tragekomfort erhöht. Zusätzlich sorgen die Einlegesohlen für ein angenehmes Frischegefühl. Für alle Schuhe geeignet. Ganzjährig tragbar.

Größen: 35-46

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.