Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Super White

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: For Sneakers

Produkt-Code: 20_4_9005

Kapazität: 75 ml

Produktbeschreibung:

Spezielle Flüssigkeit für weiße Sneakers. Geeignet für weisse Sneakers aus Kunststoff oder Kunstleder, zum Auffrischen der Farbe. Enthällt weisse Pigmente, die eine intensive Wiederherstellung der Farbe garantieren. Zusätzlicher Schutz gegen Feuchtigkeit mit einem gewünschten Glanz.

Anwendungsverfahren:

Entfernen Sie den Schmutz am Besten mit Sneakers Gel Cleaner. Schütteln Sie den Behälter und dann gleichmäßig und schonend die Flüssigkeit mit dem Schwamm auf das Obermaterial auftragen. Trocknen lassen. Schwamm mit Wasser reinigen.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.