Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Carmen

this product belongs to the group: Profilactic » Comfort

product code: 03_0105

product description:

Insoles recommended for people with longitudinal and transverse flatfoot. They support the longitudinal arch and, thanks to the use of metatarsal arch supports, disburden heads of metatarsal bones. The insoles stabilise the proper position of the foot against the shin axis, thus minimising the risk of the heel being twisted to sides. Recommended for pregnant women, people with sensitive feet and those who often stand or walk at work. The insoles are made of appropriately shaped material and sheep leather to absorb sweat easily.

Image

other products in this category:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.