Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Cleaning Foam

this product belongs to the group: Footwear Care » Clean

product code: 04_5010

capacity: 150 ml

product description:

Cleaning foam for leather, suede, nubuck and all textile materials. Suitable for footwear with climate membranes. Cleans, removes salt and water marks, water-soluble stains and dirt. Restores colours and cares leather.

application method:

Remove mud and stains with a clean cloth or a smooth brush. Shake before using. Apply foam over a rough sponge and rub vigorously. Remove remaining foam with a clean damped sponge. Let it dry.

Image

other products in this category:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.