Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Freshening Balls

this product belongs to the group: For Sneakers

product code: 20_4_9008

product description:

Great refreshing aromatic balls for your favorite sneakers. They feature a highly absorbent material that includes a refreshing aromatic substance which evaporates in the interior of the sneakers, effectively removing the unpleasant smell. The modern and ecological technology of production guarantees the highest effectiveness, as well as the safety of use.

application method:

Take sneakers balls out of the package. Place in your favourite sneakers. Twist at the centre to adjust deodorizing intensity. Leave for 12 hours.

Image

other products in this category:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.