Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Protec Tube

this product belongs to the group: Profilactic »Gel

product code: 050426

product description:

A tube-shaped protection for toes, made of very flexible polymeric gel. Helps to avoid hammer toes. Covers overlapping toes. It protects them from friction and injuries. Significantly decreases pressure on toes caused by wearing shoes.  May be cut to the length according to individual needs.

Size: S -Ø2.5 cm, M - Ø 3 cm, Length 14 cm.


Image


other products in this category:

Hallux corectus Ring and separator toes Velvet Gel Solveo Gel Medi Corect Active Gel Medalist Medalist+ Relaxus+ Focus Smart Metamed Corectus Separator Support Medicus Promed