Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Shoe trees foam pointed

this product belongs to the group: Accessories

product code: 02_0144_5101S

product description:

Innovative shoes trees foam ballerina for shoes made of velvet-coated foam. Shoes trees foam help to keep the fashion of the footwear, keep the shoes in proper shape. With the regular use of rules in the event of deformation of the upper, the shape of shoes will be restored, and the shoe will look like new for a long time. Absorb moisture.

Colors:

blue - product code 02_0144_5101S_30

black - product code 02_0144_5101S_95

Image

other products in this category:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.