Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Water Stop Cream

this product belongs to the group: Footwear Care » Protect

product code: 04_5038

capacity: 75 ml

product description:

Water Stop Cream perfect care cream with natural ingredients. Content of bee wax, enlivens color of the leather, giving it a beautiful shine. Silicone oil and fluorine protects it against moisture and dirt. Other active ingredients in the cream effectively renovate the leather. The advantage is the lack of solvent, so that the cream is suitable to cultivate any type of smooth leather.

application method:

Practical applicator makes it easy to successfully apply a thin and uniform layer of cream. Let to dry, when dry, polish the surface.

 

   Available colors

 

Image

other products in this category:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.