Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Soft Latex

Dieses Produkt gehört zu der Gruppe: Insoles » Fresh

Produkt-Code: 01_0003

Produktbeschreibung:

Soft Latex komfortableEinlegesohlengeben ein Gefühl vonFrische.SchichtvonLatex-Schaumbietet exzellentenGehkomfortundkeimtötendenInhalt von Actifreshschützenunsere Füßeaus Schimmelpilzen, Hefen, Algen und Bakterien.Weiches Gewebeund perforierteLinerbietet eine hervorragendeLuftzirkulation, wodurch das Gefühlvon FrischeFüßen. Sie sind für alleArten von Schuhenentwickelt. Handwaschbar bei 300C.

Image

Weitere Produkte in dieser Kategorie:

Eco

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.