Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
 

Profilactic

wybierz grupę produktów: Comfort / Kids / Gel / zobacz wszystkie:
Relax Carbonex Limited Relax Relax Shock Absorber Pecari Relax Shock Absorber Relax Gel Bamboo & Alum Relax Alu Tech Relax Master Anatomix Allevia Ballet Carmen Ballerin Flamenco Bolero Topmed Topmed+ Restmed Medix Heelmed Heelmed+ Correct Correct+ Fixmed Airflex Dropmed T-Med Relax Kids Anatomix Kids Apoyo Kids Ortica Velvet Gel Solveo Gel Relaxus+ Active Gel Medalist Medalist+ Smart Focus Plus Medi Corect Metamed Corectus Separator Plus Support Plus Medicus Promed Hallux corectus

Przygotowaliśmy specjalistyczne wkładki do butów o charakterze profilaktycznym, dedykowane do różnego rodzaju problemów. Wśród oferowanych akcesoriów obuwniczych dostępne są między innymi modele dla osób z płaskostopiem poprzecznym. Zastosowanie na co dzień proponowanych przez nas rozwiązań skutecznie zmniejsza dolegliwości bólowe stóp. Dysponujemy także produktami, które absorbują mikrowstrząsy i redukują nacisk, co przynosi ulgę – są polecane między innymi osobom z cukrzycą oraz problemami krążenia.

Przedmioty powstają na bazie starannie dobranych materiałów, jak naturalna skóra, żel polimerowy i wiele innych. Są dopasowane optymalnie pod kątem schorzenia, w którym mają przynieść ulgę. Ponadto ich wykonanie odznacza się trwałością – zapewniamy, że nie będziecie musieli co chwilę wymieniać naszych wkładek do butów – jedna para wystarczy na długi czas. Jeśli jednak chcecie zapewnić sobie maksimum wygody, to warto rozważyć zakup kilku modeli, ponieważ nasze wkładki są kształtem dopasowane do różnego typu obuwia – oczywiście posiadamy także modele uniwersalne.

Pomocne informacje przy schorzeniach stóp

Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.