Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Worek na obuwie

ten produkt należy do grupy: Accessories

kod produktu: 020112

opis produktu:

Uniwersalny bawełniany worek do przechowywania obuwia.

Wymiary: 27 cm x 36 cm


Image


pozostałe produkty z tej kategorii:

Klipsy do sznurowadeł Sznurowadła silikonowe Easy Lace Sznurowadła silikonowe Easy Lace / pudełko Szczotka do zamszu i nubucku - ergonomiczna Raki antypoślizgowe OTTINGER YETI Prawidła piankowe baleriny Prawidła piankowe ze sprężyną baleriny Prawidła piankowe normalne obuwie Prawidła piankowe ze sprężyną normalne obuwie Prawidła Piankowe szpiczaste obuwie Prawidła piankowe ze sprężyną szpiczaste obuwie Prawidła plastikowe damskie Prawidła plastikowe męskie Prawidła plastikowe z otworami damskie Prawidła plastikowe z otworami męskie Prawidła plastikowe Paris Prawidła drewniane z otworami Prawidła Geoha ze śrubą rozciągające 408 Prawidła drewniane Anker Prawidła Geoha ze śrubą rozciągającą 517 Prawidła Cedrowe Prawidło rozciągające męskie Prawidło rozciągające wysoki obcas Prawidło rozciągające damskie Air Balons Prawidła do kozaków 35 cm z plastikowym automatem rozciagającym GT Prawidła do kozaków 37 cm z metalowym automatem rozciągającym Szczotka z włosia końskiego Lux duża Szczotka z włosia końskiego LUX mała Szczotka z włosia końskiego duża Szczotka do połysku duża Szczotka do połysku mała Szczotka do błota Szczotka krepowa duża Mazak do pasty Mazak do pasty z włosia końskiego Szotka do zamszu 3 w 1 Mazak do pasty okrągły z włosia końskiego Szczotka do zamszu - Mosiądz Szczotka do nubuku - Nylon Szczotka do zamszu i nubuku uniwersalna Szczotka krepowa uniwersalna Łyżka plastikowa 15 cm Łyżka metalowa krótka Łyżka metalowa 27 cm Łyżka metalowa długa Łyżka plastikowa 50 cm Łyżka plastikowa 65 cm Łyżka chrom 15 cm Łyżka chrom 42 cm Łyżka chrom 55 cm Łyżka chrom 70 cm Łyżka ze sprężyną model 824 Łyżka ze sprężyną model 810 Łyżka ozdobna długa Łyżka ze sprężyną model 820 Łyżka ozdobna krótka Łyżka ozdobna Pachołek do ściągania obuwia Ochraniacze do obcasów Gąbka do czyszczenia obuwia Ściereczka do obuwia Blok do zamszu i nubuku Safe Walk Miara do mierzenia stóp Stopki do przymierzania obuwia Aplikator do past Gąbka - super kolor (op.72 szt.) Rękawica do polerowania