Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Yellow Buster 100 ml

tento produkt patří do skupiny: Sportovní obuv

kód produktu: 20_4_9003

objem: 100 ml

popis produktu:

Sneaker Yellow Buster čistí a chrání bílé podrážky vašich oblíbených tenisek před žlutým povlakem, který vzniká během jejich použití. Po použití tohoto přípravku vaše tenisky budou vždy vypadat jako nové.

způsob aplikace:

Nalijte malé množství přípravku na hadřík a poté ji intenzivně rozetřete na znečištěný povrch, dokud povrch nevyčistíte.

BEZBARVÝ

 

  Pozri inštruktážny film

Seznam složek výrobku

 

Image

další produkty v této kategorii:


Prawa autorskie do opisu produktów oraz do prezentowanych zdjęć, są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.