Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Certyfikat ISO

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 04-06-2021 r. otrzymaliśmy, uznawany na całym świecie, certyfikat potwierdzający, że firma Kaps stosuje zintegrowany system zarządzania w zakresie projektowania i produkcji wkładek do butów, sprzedaży akcesoriów obuwniczych oraz środków do pielęgnacji obuwia i odzieży.

Certyfikat gwarantuje wdrożenie w naszej firmie systemu zarządzania jakością zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015 Systemy zarządzania jakością - Wymagania oraz systemu zarządzania środowiskowego spełniającego wymagania normy PN-EN ISO 14001:2015 Systemy zarządzania środowiskowego - Wymagania i wytyczne stosowania.

Dzięki wdrożonemu systemowi firma Kaps osiągnęła i utrzymuje wysoki poziom jakości usług i oferowanych produktów, spełniających potrzeby klientów, przy jednoczesnym prowadzeniu działalności w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.