Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Certyfikat ISO

Uzyskaliśmy certyfikat Systemu Zarządzania ISO 9001:2015
Na przełomie roku 2017/2018 rozpoczęliśmy przygotowania i wdrażanie System Zarządzania ISO 9001:2015 obejmujący produkcję wkładek do obuwia oraz sprzedaż akcesoriów do butów. Zgodność Systemu Zarządzania z normą ISO 9001:2015 została potwierdzona podczas audytu certyfikującego prowadzonego przez TUV NORD Polska Sp z o.o. w czerwcu 2018 r.

Wdrożenie Systemu Zarządzania ISO 9001:2015 pozwoliło na poprawę organizacji firmy, standaryzację działań oraz ciągłe doskonalenie procesów funkcjonujących w firmie. Celem zmian wynikających z systemu zarządzania jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów oraz ciągłe rozwijanie jakościowe oferty pozwalającej na zaspokojenie potrzeb naszych klientów.